Wielki finał warsztatów i konkursu ,,Warka Nakręcona na Bezpieczeństwo’’ już za nami! Gratulacje dla wszystkich Uczestników, największe dla zwycięskiej szkoły Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. 1 PLM „Warszawa” w Warce ? Świetny film i fantastyczne nagrody: tablica interaktywna i komplety profesjonalnych strojów sportowych już wręczone ?

Jeszcze raz gorące podziękowania dla wszystkich Uczestników warsztatów: LO im. Piotra Wysockiego w Warce, ZSP im. 1 PLM „Warszawa” w Warce oraz CKZiU Nowa Wieś – współpraca z Wami to sama przyjemność.

Szczególnie ciepłe słowa podziękowania za wsparcie merytoryczne, ale i te związane z ufundowaniem głównych nagród – należą się naszym głównym Partnerom projektu: WORD Radom oraz Władzom Miasta Gminy Warka i składamy je na ręce Pana Dyrektora Dariusza Piątka, Dyrektora Zbigniewa Mazurkiewicza oraz Burmistrza Miasta i Gminy Warka Pana Dariusza Gizki.

A dla wszystkich, którzy już teraz nie mogą doczekać się kolejnych warsztatów … nie martwcie się? – projekt ,,Warecka Szkoła Jazdy’’ wraca do Was już w przyszłym roku. Do zobaczenia