Dynamika rozwoju motoryzacji niesie ze sobą konieczność stałego doskonalenia umiejętności Kierowców oraz poszerzania wiedzy z zakresu techniki i taktyki prowadzenia auta. W związku z jedną z  idei, która od samego początku towarzyszy szkole Stańczyk Nauka Jazdy – abyś mógł stale podnosić swoje kwalifikacje z zakresu bezpieczeństwa i pewności prowadzenia samochodu

 

Mamy przyjemność ogłosić że rozpoczęliśmy współpracę z Akademią Bezpiecznej Jazdy !


Akademia to miejsce, które uczy zasad i prawidłowych zachowań w najbardziej niebezpiecznych sytuacjach na drodze: śliska nawierzchnia, nierówności, nagłe przeszkody, ekstremalne warunki – dzięki naszej współpracy już niedługo Kierowcy ze Stańczyk Nauka Jazdy, będą mogli korzystać m.in. ze szkoleń i kursów z ich oferty na atrakcyjnych warunkach!