Kochani, nie poprzestajemy na szkoleniach medycznych! Jak już dobrze wiecie zawsze podchodzimy do naszych Warsztatów kompleksowo – w Grójcu spotkaliśmy się z Wami ponownie, by uzupełnić nasze warsztaty w kolejne ćwiczenia i bezcenną wiedzę z zakresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 🙂 Wręczyliśmy również wszystkim naszym Uczniom certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniach, a najbardziej aktywnym Uczestnikom – nagrody w formie voucherów do wykorzystania w Stańczyk Nauka Jazdy 😉 Doceniamy Wasz wkład i chęć do działania! 👍😊
 
👉Zapraszamy Was na relację z warsztatów BRD z serii szkoleń „Grójec nakręcony na Bezpieczeństwo” które przeprowadziliśmy z Uczniami 👉LO Grójec – a za chwilę fotorelacja z ZSP Grójec 😉
 
Dziękujemy wszystkim Uczniom, którzy aktywnie uczestniczyli w Warsztatach i stworzyli niesamowitą atmosferę – współpraca z Wami to jak zawsze czysta przyjemność! 😍
Szczególnie ciepłe podziękowania kierujemy do Dyrektora WORD Radom, Pana Zbigniewa Mazurkiewicza, za obecność oraz podzielenie się swoim doświadczeniem i cenną wiedzą z młodzieżą.
 
👉Koniecznie zobaczcie jak wyglądały warsztaty z BRD – fotorelację znajdziecie poniżej 😉
Stańczyk Nauka Jazdy – Razem Tworzymy Standardy Szkolenia💪