„Projekt „Warka Nakręcona na Bezpieczeństwo” zakończył się sukcesem, ale pozostawił Nam pewien… niedosyt 🙂 Napędzani dobrą energią, utwierdziliśmy się w tym, że kształcenie i uświadamianie przyszłych Kierowców jest bardzo istotne, dlatego ruszamy z nowym projektem WARECKA SZKOŁA JAZDY! 🙂 Powstał on by tworzyć nową jakość kształcenia Kierowców.

Nasz projekt będzie obejmował cykliczne warsztaty, współpracę z profesjonalistami, promowanie bezpiecznych zachowań na drodze, doskonalenie techniki jazdy oraz promowanie Akademii Bezpiecznej Jazdy, która daje nieocenione umiejętności.

Pamiętajcie że u Nas zawsze jesteście mile widziani! Nieustannie podkreślamy, że nawet jeśli skończyliście już kurs, zdaliście egzamin to na pewno pojawią się nowe pytania i wątpliwości z zakresu ruchu drogowego które chcielibyście rozwiać. Dlatego cała drużyna Stańczyk Nauka Jazdy jest i będzie do Waszej dyspozycji! Pamiętajcie też że w każdej chwili jesteście mile widziani na naszych wykładach.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej współpracy będziemy wspólnie przyczyniać się do większej świadomości i  bezpieczeństwa na drodze. Te wszystkie działania będą tworzyły nową jakość – czyli… Warecką Szkołę Jazdy 🙂