Kochani, dobrze wiecie, że promujemy i aktywnie współtworzymy wszystkie inicjatywy zwiększające bezpieczeństwo w ruchu drogowym! ? Nie zamykamy się na żadną z grup wiekowych, bo każda z nich jest istotna dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym. ? Dlatego właśnie w ubiegły poniedziałek 26 sierpnia br. o godzinie 9.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego. ul. Piłsudskiego 29., mieliśmy przyjemność być uczestnikiem w wydarzeniu „Senior na drodze – pamiętaj o bezpieczeństwie” w Grójcu, którego organizatorem była KRBRD (Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego).

Podczas spotkania dostępne dla Seniorów były dodatkowe atrakcje w postaci możliwości diagnozy wzroku, refleksu, doświadczenia zagrożeń wynikających z niezapiętych pasów bezpieczeństwa przy wykorzystaniu symulatorów dachowania i zderzeń. Każdy Senior, który na spotkanie przyjechał na rowerze miał zapewniony bezpłatny serwis roweru oraz doposażenie pojazdu w elementy podstawowego wyposażenia.

Dziękujemy Uczestnikom za aktywny udział w wydarzeniu, fantastyczne rozmowy i zapraszamy do obejrzenia małej fotorelacji 😉

Jak już wspominaliśmy, w najbliższym czasie planujemy również udział w nowych inicjatywach – bądźcie czujni? Stańczyk Nauka Jazdy – Razem Tworzymy Standardy Szkolenia!?