Chcemy serdecznie podziękować za udział w warsztatach „Warka nakręcona na Bezpieczeństwo” wszystkim uczniom, którzy aktywnie uczestniczyli w warsztatach i stworzyli niesamowitą atmosferę! Dziękujemy uczniom z Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. 1 PLM „Warszawa” w Warce, LO im. Piotra Wysockiego w Warce – współpraca z Wami była przyjemnością !
Szczególnie ciepłe słowa podziękowania za udzielony patronat, wsparcie merytoryczne ale i za bezpośrednie przekazanie niezwykle cennej wiedzy podczas samych Warsztatów – kierujemy do Dyrektora WORD Radom Pana Marcina Ciężkowskiego, jak również do Burmistrza Miasta i Gminy Warka Pana Dariusza Gizki za patronat i stałe aktywne wspieranie działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Dodatkowo, w tej edycji rozszerzyliśmy formułę naszych Warsztatów dla uczniów szkół średnich i Stańczyk Nauka Jazdy pojawiła się w ZSP Grójec! W ramach naszego projektu „Grójec Nakręcony Na Bezpieczeństwo’, po raz pierwszy Wykładowcy Stańczyk Nauka Jazdy, mieli przyjemność prowadzić warsztaty dla uczniów z rejonu Grójca – bardzo dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie  🙂

Dobra wiadomość jest taka… że dopiero się rozkręcamy! I już niebawem (na początku roku szkolnego) spotkamy się w ramach warsztatów z LO w Grójcu – już nie możemy się doczekać!  🙂

Koniecznie zobaczcie jak wyglądały warsztaty z BRD i z pierwszej pomocy przedmedycznej w ramach projektu „Warka Nakręcona Na Bezpieczeństwo” i ,,Grójec Nakręcony Na Bezpieczeństwo”! Poniżej zamieszczamy małą fotorelację z wydarzenia 😉