Święta, święta i po świętach… Ale nie martwcie się – vouchery nadal są dostępne! 🙂

Ze względu na duże zainteresowanie, dostosowaliśmy nasze vouchery jako prezent na każdą okazję i nadal są dostępne zarówno na kurs prawa jazdy kat. B jak również jazdy doszkalające.

Jeśli nie masz pomysłu na prezent, podaruj bliskiej osobie Voucher świąteczny na Kurs prawa jazdy kategorii B! Jeśli znasz kogoś kto chciałby zacząć naukę prawa jazdy, to voucher z pewnością będzie idealnym prezentem!

Vouchery są dostępne w dwóch wersjach:

Kurs na prawo jazdy kat. B

Standardowy kurs w pełnym wymiarze (30 godzin praktyki oraz 30 godzin teorii)

Voucher uprawnia do zniżki w kwocie określonej na voucherze – można go wykupić za dowolną kwotę.  Kwoty na poszczególnych voucherach można łączyć, o ile dotyczą one tego samego kursu oraz tej samej imiennie wskazanej osoby. Ważność voucheru upływa w terminie 12 miesięcy (ważny do 31 grudnia 2018r) i nie podlega on wymianie na gotówkę.

Jazdy Doszkalające

Pakiet w wymiarze 10 lub 20 godzin

Voucher uprawnia do uczęszczania na jazdy doszkalające w ilości godzin określonej na na voucherze – można go wykupić na 10 lub 20 godzin. Pakiety na poszczególnych voucherach można łączyć. Ważność voucheru upływa w terminie 12 miesięcy (ważny do 31 grudnia 2018r) i nie podlega on wymianie na gotówkę.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z Nami.