Jeżeli jesteś przed egzaminem państwowym ale dawno nie prowadziłeś samochodu lub chciałbyś w sposób profesjonalny przygotować się do jego zdania – ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Jazdy doszkalające odbędziesz pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora, który przechodzi cykliczne szkolenia aby Twoja nauka była skuteczna. Wiemy, jak ważna jest atmosfera podczas zajęć, dlatego dbamy o to aby instruktorzy odznaczali się cierpliwością i wysoką kulturą osobistą a przede wszystkim aby nauczyli Cię tego co jest potrzebne do świadomego poruszania się na drodze.

Godziny jazd doszkalających ustalasz indywidualnie bezpośrednio z osobą odpowiedzialną za umawianie jazd w Stańczyk-Nauka Jazdy. Podczas pierwszych jazd nasz instruktor sprawdzi ile pamiętasz i czego jeszcze powinieneś się nauczyć aby stać się świadomym i bezpiecznym kierowcą oraz ile czasu należy na to przeznaczyć.

Plan zajęć ustalamy indywidualnie. W zależności od tego, co musisz poprawić lub sobie przypomnieć – lekcje mogą obejmować podstawowe elementy obsługi pojazdu, jazdy trasami egzaminacyjnymi, niektóre aspekty jazdy w mieście lub prawidłową technikę jazdy. Jeśli masz taką potrzebę, możesz poćwiczyć również trasy z których korzystasz najczęściej, np. z domu do pracy, szkoły, sklepu lub na działkę.

Z nami nauczysz się jeździć na takich pojazdach, jakie będziesz miał na egzaminie na prawo jazdy. Nasze samochody przechodzą na bieżąco badania techniczne a podczas lekcji zawsze będziesz prowadzić czysty i dobrze przygotowany do jazdy pojazd.