Tak jak już wspominaliśmy, Naszym warsztatom towarzyszy konkurs ,,Warka Nakręcona na Bezpieczeństwo”! Konkurs jest skierowany do uczestników warsztatów – to właśnie oni mogą wziąć w nim udział i wygrać cenne nagrody, ale to właśnie Wy, mieszkańcy Warki i całej naszej Gminy zadecydujecie o rozstrzygnięciu konkursu! Gdy szkoły stworzą swoje prace konkursowe, serdecznie prosimy o oddawanie głosów – zdecydujcie kto będzie zwycięzcą 🙂

Nagroda główna dla zwycięskiej szkoły, ufundowana przez WORD Radom to tablica interaktywna i dodatkowo 14 sztuk kompletów strojów sportowych oraz dla zwycięskiego zespołu: Voucher uprawniający do zniżki 200 PLN przy zapisie na kurs w Stańczyk Nauka Jazdy.

Zachęcamy do wzięcia udziału i czekamy na zgłoszenia 🙂

 

Poniżej znajduje się REGULAMIN KONKURSU:

ZOBACZ REGULAMIN KONKURSU