Kurs prawa jazdy kategorii B ,,Stańczyk – Express’’ to indywidualne i najszybsze szkolenie. Opracowane zostało tak, abyś w niedługim czasie mógł się nauczyć samodzielnego prowadzenia pojazdu.

Realizujemy cały program szkolenia w ciągu zaledwie kilku tygodni, lecz jest to intensywny kurs – wymagający zaangażowania i warunkowo dyspozycyjności także w godzinach przedpołudniowych. Kurs prawa jazdy kategorii B ,,Stańczyk – Express’’ możesz rozpocząć w każdej chwili a cały harmonogram zajęć ustalasz z góry indywidualnie na samym początku kursu. Zaczynasz od zajęć teoretycznych i już po 3-4 dniach rozpoczynasz szkolenie praktyczne. Jazdy na kursie prawa jazdy kategorii B ,,Stańczyk-Express’’ odbywają się codziennie albo prawie codziennie.

Kurs prawa jazdy kategorii B ,,Stańczyk-Express’’ i zdanie egzaminu państwowego umożliwia kierowanie większością samochodów do 3,5 t, jak również większymi pojazdami, takimi jak np. samochody terenowe, oraz dostawcze czyli samochody osobowe lub lekkie ciężarówki o rzeczywistej masie całkowitej do 3,5 t. Posiadając prawo jazdy kategorii B możesz prowadzić samochód z przyczepą lekką (do 750 kg) lub przyczepą innej niż lekka (zestaw do 3500 kg). Posiadając prawo jazdy kategorii B możesz także prowadzić pojazdy dla prawa jazdy dla kategorii AM (czyli motorower i quad), oraz ciągnik rolniczy i pojazd wolnobieżny. Po 3 latach od uzyskania uprawnień na kategorię prawa jazdy B, możesz zacząć jeździć także motocyklem na kategorię prawa jazdy A1, czyli o pojemności silnika nie przekraczającej 125cm3 i mocy nie przekraczającej 11kw.

Zajęcia teoretyczne

Odbycie części teoretycznej kursu prawa jazdy kat. B ,,Stańczyk-Express” – uprawnia do rozpoczęcia części praktycznej. Oferujemy zajęcia w weekend:
Czas trwania: 2 dni – sobota i niedziela,
Liczba miejsc ograniczona – rezerwacja miejsca po dostarczeniu Profilu Kandydata na Kierowcę (PKK) i warunkowo uzgodnieniu dostępności miejsc z OSK Stańczyk Nauka Jazdy.

Zajęcia praktyczne

Pojazd szkoleniowy: Hyundai i20 – taki sam, jak na egzaminie państwowym
Plac manewrowy wzorcowy, zlokalizowany na wareckim placu targowym

Wymagania

Aby rozpocząć kurs prawa jazdy kategorii B ,,Stańczyk-Express’’:
• Minimalny wymagany wiek – 17 lat i 9 miesięcy
Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) dostarczony przed rozpoczęciem kursu (w tym zajęć teoretycznych)

Cennik

Materiały szkoleniowe są wliczone w cenę kursu prawa jazdy kategorii B ,,Stańczyk-Express”.
Przy kursie prawa jazdy kategorii B ,,Stańczyk-Express’’ nie ma możliwości rozłożenia płatności na raty. Opłatę za kurs prawa jazdy można uiścić gotówką w biurze Stańczyk Nauka Jazdy lub przelewem.

UWAGA
Liczba miejsc ograniczona – rezerwacja miejsca na kurs ,,Stańczyk-Express’’ wyłącznie po uzgodnieniu dostępności miejsc z OSK Stańczyk Nauka Jazdy oraz dostarczeniu Profilu Kandydata na Kierowcę.